لوگو دکتر سپیده فاضلی
بهترین جراح بینی در سعادت آباد کیست؟
۸ دقیقه
بهترین-جراح-بینی-در-سعادت -آباد

بهترین جراح بینی در سعادت آباد کیست؟

آنچه می خوانید...

بهترین جراح بینی در سعادت آباد باید تجربه کافی در عمل زیبایی بینی را داشته باشد. همچنین باید بالاترین صلاحیت حرفه ای، دقت و مهارت را در جراحی نیز داشته باشد. برای آشنایی بیشتر با بهترین جراح بینی در سعادت آباد تا آخر مقاله همراه ما باشید.

دکتر سپیده فاضلی، بهترین جراح بینی در سعادت آباد

رزومه تحصیلی دکتر سپیده فاضلی

 • جراح و متخصص گوش و حلق و بینی
 • دانش آموخته دکتری عمومی از دانشگاه علوم پزشکی قزوین (۸۱ تا ۸۹ )
 • دانشجوی استعداد درخشان که به صورت استریت وارد دوره تخصصی گوش و حلق و بینی در دانشگاه شهید بهشتی تهران
 • موفق به اخذ بورد تخصصی از دانشگاه شهید بهشتی تهران
 • دارای بورد تخصصی
 • اخذ بورد تخصصی از دانشگاه شهید بهشتی تهران

ویژگی های بهترین جراح بینی در سعادت آباد

بهترین ویژگی های بهترین جراح بینی در سعادت آباد شامل موارد زیر است:

تجربه کافی

هر چه جراح شما جراحی های بیشتری انجام داده باشد ، سطح مهارت نیز بیشتر خواهد بود. سعی کنید به دنبال جراحی باشید که در جراحی زیبایی بینی تخصص داشته باشد. پزشک شما باید از آخرین اطلاعات علمی روز دنیا آگاه باشد.

شنونده خوبی بودن

زمانی نوبت به انتخاب بهترین جراح می شود، پیدا کردن شخصی که بتواند به حرف های شما خوب گوش دهد مهم است. شما به یک جراح نیاز دارید که طرح جراحی را بر اساس خواسته های شما ایجاد کند. مشاوره قبلی قبل از عمل یک ارزیابی عالی برا پیدا کردن یک دکتر خوب است. از پزشک جراح خود در مورد گزینه های مختلف جراحی صحبت کنید.

حرفه ای بودن جراح

انجام هر روش پزشکی می تواند بسیار اضطراب آور باشد. بهترین جراح بینی در سعادت آباد همیشه حرفه ای ترین شیوه را برای عمل های بینی خود در نظر می گیرد تا بیمار در طول عمل احساس راحتی داشته باشد.

البته حرفه ای بودن به این معناست که جراح به تمام قوانین و مقررات مورد نیاز برای طبابت پایبند باشد. با این حال بهترین جراح بینی دارای ویژگی های دیگری است که او را حرفه ای می کند:

 • یک پزشک حرفه ای نه تنها در رشته خود متخصص خواهد بود، بلکه وظیفه شناس و مودب است.
 • آنها باید شنوندگان خوبی باشند و ارتباط درست با بیمار برقرار کنند.

بهترین جراح بینی در سعادت آباد برای وقت شما ارزش قائل است و اطمینان پیدا می کند سوالی برای شما باقی نماند.

در نهایت حرفه ای بودن به این معناست که آن ها معاینه خود را کامل انجام می دهند و مراقبت های بعد از عمل بینی را به شما آموزش می دهند.

محیطی امن

پزشک شما باشد باید بتواند در طول عمل جراحی، محیطی تمیز و آرام برای شما فراهم کند. از مشاوره در مطب تمیز و ضدعفونی شده تا انجام عمل جراحی در یک مرکز جراحی معتبر همیشه باید از اولویت های جراح باشد.

همچنین یک جراح همیشه مطمئن می شود که مطب و کارکنان در طول جراحی خدمات مناسبی به بیمار ارائه می دهند.

همدل بودن پزشک با بیمار

شما نمی خواهید با یک جراح سروکار داشته باشید که فقط به انجام عمل جراحی اهمیت دهد. بلکه باید به دنبال جراحی باشید که مراقبت های لازم از شما را به درستی انجام دهد. جراحی همدل است که:

 • برای سلامت عمومی شما ارزش قائل باشد.
 • شنونده خوبی است.
 • تمام تلاش خود را می کند تا کل فرایند عمل بینی تا حد امکان به خوبی برای بیمار پیش رود.

یک جراح خوب صادق است

 • یک جراح خوب درباره صلاحیت و تجربه خود صادق خواهد بود. 
 • بهترین جراح همیشه با بیمار رک است و سعی می کند که از انتظارات غیر واقعی که منجر به احساس نارضایتی بیماران می شود خودداری کند.
 • بهترین جراح بینی هر چیزی را که شما در طول عمل نیاز است بدانید را به شما می گوید تا بهترین نتیجه را برای بیمار به ارمغان بیاورد.

تحقیق و اجرا تکنیک های جدید

رشته پزشکی دائما در حال تغییر است. بنابراین باید یک جراح بینی پیدا کنید که همیشه با جدیدترین تکنیک های روز دنیا آشنا باشد.

جراحان پلاستیک بزرگ همیشه مایل به یادگیری مهارت های جدید هستند تا در کاری که انجام می دهند بهتر شوند، آنها همیشه مایلند که تیم خود را آموزش دهند تا همه کسانی که در مراقبت از شما دخیل هستند بتوانند بهترین کمک را به بیمار کنند.

اعتماد کردن به جراح

عمل بینی یک جراحی آسیب پذیر است.  بنابراین شما باید بتوانید به کسی که این کار را انجام می دهد کاملا اعتماد کنید. یک جراح خوب به شما اطمینان می دهد و احساسات و نگرانی ای شما را تایید می کند و شما را در جریان کار ها قرار می دهد.

بهترین جراح بینی

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی در سعادت

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی در سعادت آباد شامل موارد زیر است:

ارتباط با جراح را ارزیابی کنید

مشاوره قبل از جراحی بینی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، زیرا زمانی است که بیمار در مورد خواسته های خود با پزشک صحبت کرده و نگرانی های خود را در مورد این عمل بیان می کند. یک جراح خوب کسی است که در طول مشاوره قبل از عمل با صبر  وحوصله به صحبت های شما گوش می دهد و زمان زیادی را اختصاص می دهد تا همه چیز را برای شما روشن کند، از جمله روش، خطرات احتمالی و نحوه مراقبت از خود پس از جراحی.

علاوه بر این، جراح باید بتواند به گونه ای با شما صحبت کند که استرس شما را قبل از جراحی به حداقل برسانند و تمایل خود را برای پاسخگویی به تمام سوالات شما در مورد هرچیزی که مربوط به جراحی است، نشان دهد.

بنابراین حتی اگر جراح مهارت بالایی داشته باشد، اگر انتظارات شما را درک نکند، نمی تواند شما را راضی کند. آن ها باید از این موضوع درک خوبی داشته باشد و آگاه باشند که شما دقیقا چه نتیجه ای را انتظار دارید تا بتوانند شما را به هدف اصلی نزدیک تر کنند.

بررسی کنید که آیا جراح دارای مدرک معتبر است

به عنوان اولین قدم در فرایند انتخاب جراح بینی، باید مطمئن شوید که جراح دارای مدرک معتبر است. پزشک کسی است که آموزش های ضروری را به پایان رسانده و امتحانات مربوطه را با موفقیت گذرانده است.

تجربه و تخصص جراح را ارزیابی کنید.

تجربه یک جراح در انجام جراحی بینی عامل بزرگی است که آن ها را به انتخابی مناسب برای عمل بینی شما تبدیل می کند. به دست آوردن اطلاعات کافی درباره تجربه جراح به شما کمک می کند تا بهترین انتخاب خود را داشته باشید.

عکس ها قبل و بعد از عمل را ببینید.

دانش و تخصص جراح در نتایجی که به بیمار ارائه می دهد، آشکار می شود. عکس های قبل و بعد از یک جراح بینی در واقع نمونه کارهای آن ها است و روشی عالی برای ارزیابی مهارت ها  و سبک یک جراح بینی است.

مهم تر از آن، با بررسی عکس های قبل و بعد از آن، می توانید نتایج جراحی بینی های مشابه خود را، از نظر اندازه و شکل، مشاهده و پس از جراحی احتمالی خود با آن جراح خاص، تصویری کلی از بینی خود دریافت کنید. این بسیار مهم است، زیرا برخی از پزشکان در مواردی خاص بهتر عمل می کنند، یعنی ممکن است یکی در عمل بینی استخوانی و دیگری در جراحی بینی های گوشتی مهارت بیشتری داشته باشند.

همچنین، در مورد سبک های مختلف عمل بینی، برخی از جراحان زیبایی بینی ممکن است در یک سبک خاص صلاحیت بیشتری داشته باشند.

با بیماران قبلی جراح صحبت کنید.

صحبت مستقیم با افرادی که جراحی بینی انجام داده اند، راهی عالی برای بدست آوردن اطلاعات دست اول در مورد جراح بینی است.

این افراد نه تنها می توانند میزان رضایت خود را از تجربه خود با یک جراح به شما بگوید، بلکه می توانید خودتان نتیجه جراحی آن ها را نیز مشاهده کنید.

بهترین جراح بینی در سعادت آباد

نتیجه گیری

در نهایت بهترین جراح بینی در سعادت آباد هرگز باعث نمی شود که شما احساس اضطراب و استرس داشته باشید. ان ها هر کاری که می توانند انجام می دهند تا مطمئن شوند که دفترشان را با نتایج دلخواه ترک می کنید.

سوالات متداول

دکتر سپیده فاضلی

متخصص گوش، حلق و بینی
- دارای بورد تخصصی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *